Aktualności
poniedziałek, 04 maj 2015 21:58

Bilet dla Seniora - podróż taniej o 30%

Napisane przez Źródło: UMiG Nysa (tekst i foto www.nysa.eu)
Seniorze! Pochwal się, ile masz lat – przed Tobą tańsze podróże pociągiem. PKP Intercity wprowadza Bilet dla Seniora...

 

Każdy, kto skończył 60 lat może liczyć na rabat w wysokości 30%. Z oferty można skorzystać we wszystkich krajowych pociągach przewoźnika, w tym Pendolino.

 

Kup bilet już teraz! Warto, bo mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty:
 
 

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.


Bilet dla Seniora

Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. Zniżka 30% obowiązuje na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami "PKP Intercity" S.A. wszystkich kategorii* w 1. i 2. klasie. Oferta dostępna w naszej aplikacji mobilnej, na intercity.pl, w kasach, biletomatach i u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP).

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty.

Ulga ustawowa 37%

Jeżeli jesteś emerytem, rencistą masz prawo do dwóch przejazdów w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich kategorii pociągów "PKP Intercity" S.A. w komunikacji krajowej.Pamiętaj jednak, że przejazd "tam" i "z powrotem" jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

 

Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia(wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów) okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Z dwóch ulgowych przejazdów w ciągu roku mogą też skorzystać współmałżonkowie, na których pobierane są zasiłki rodzinne.

 

Karta Seniora

Jeśli w przeszłości nabyłeś Kartę Seniora, możesz nadal korzystać ze swoich uprawnień na zasadach obowiązujących w dniu zakupu.

  
Informacje i fotografia:  http://www.intercity.pl

 

 

 

 

 

 

Zadanie dofinansowane w 2017r. ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
stopka FIO