Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Aktualności
poniedziałek, 04 maj 2015 21:58

Bilet dla Seniora - podróż taniej o 30%

Seniorze! Pochwal się, ile masz lat – przed Tobą tańsze podróże pociągiem. PKP Intercity wprowadza Bilet dla Seniora...

 

Każdy, kto skończył 60 lat może liczyć na rabat w wysokości 30%. Z oferty można skorzystać we wszystkich krajowych pociągach przewoźnika, w tym Pendolino.

 

Kup bilet już teraz! Warto, bo mamy dla Ciebie wyjątkowe oferty:
 
 

Więcej informacji na temat ofert specjalnych oraz cennika można znaleźć na stronie www.intercity.pl oraz pod numerem infolinii 19 757.


Bilet dla Seniora

Bilet dla Seniora to stała oferta dla każdego, kto ukończył 60 lat. Zniżka 30% obowiązuje na przejazdy w komunikacji krajowej pociągami "PKP Intercity" S.A. wszystkich kategorii* w 1. i 2. klasie. Oferta dostępna w naszej aplikacji mobilnej, na intercity.pl, w kasach, biletomatach i u konduktora (z wyjątkiem pociągów kategorii EIP).

Aby potwierdzić uprawnienie do zniżki, wystarczy okazać konduktorowi dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i wiek, np. dowód osobisty.

Ulga ustawowa 37%

Jeżeli jesteś emerytem, rencistą masz prawo do dwóch przejazdów w ciągu roku z ulgą 37% w 2. klasie wszystkich kategorii pociągów "PKP Intercity" S.A. w komunikacji krajowej.Pamiętaj jednak, że przejazd "tam" i "z powrotem" jest traktowany jako dwa oddzielne przejazdy.

 

Prawo do zniżki przysługuje na podstawie odpowiedniego zaświadczenia(wydawanego m.in. przez terenowe jednostki Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów) okazywanego wraz z dowodem osobistym lub innym dokumentem potwierdzającym tożsamość. Z dwóch ulgowych przejazdów w ciągu roku mogą też skorzystać współmałżonkowie, na których pobierane są zasiłki rodzinne.

 

Karta Seniora

Jeśli w przeszłości nabyłeś Kartę Seniora, możesz nadal korzystać ze swoich uprawnień na zasadach obowiązujących w dniu zakupu.

  
Informacje i fotografia:  http://www.intercity.pl

 

 

 

 

 

 
Ostatnio zmieniany środa, 17 styczeń 2018 15:31

Zadanie publiczne „Teraz czas na nyskich seniorów” realizowane w 2022 r. przez Fundację Nasza Nysa
NOWE FIO stopka

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech