Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Informator seniora
niedziela, 03 grudzień 2017 22:55

Informator seniora

Napisał

W naszym informatorze znajdują się informacje dla seniorów o tym co, gdzie i kiedy można załatwić (adresy, telefony itp.). Jest też blok poświęcony przemocy wobec osób starszych – problemowi części środowiska seniorów. Jest to praktyczny informator na jaki seniorzy czekali od lat ...

logoObecnie osoby w wieku poprodukcyjnym sta­nowią 23,7% ogółu mieszkańców gminy Nysa. W gminie liczącej 55.660 osób, mamy 12.820 seniorów w wieku poprodukcyjnym, z czego 2.950 na wsi. Wzrost populacji seniorów stawia przed nami nowe wyzwania, takie jak konieczność aktywizowania seniorów czy działania na rzecz profilaktyki zdrowia. Należy poprawiać jakość życia seniorów.

 

 ..

Ta broszura jest próbą wskazania seniorom i ich rodzinom różnych form pomocy instytucjonalnej, które wpłyną na poprawę jakości życia seniorów.

Informator seniora '2017

Loading...

 (jeżeli dokument się nie pojawia naciśnij klawisz [F5] - obraz można powiększyć, nawet na cały ekran - prawy górny róg)


 Fundacja Nasza Nysa wydała tę broszutę jako podsumowanie zadania publicznego „Seniorzy gminy Nysa mają głos” realizowanego w ramach Programu FIO 2017.

loga FIO stopka

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 luty 2018 14:53
Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech