Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego   Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Welcome to Portal seniorów powiatu nyskiego Powered By GSpeech
Przewodnik pacjenta
czwartek, 21 sierpień 2014 00:00

Przewodnik pacjenta z powiatu nyskiego

Napisał

  Prezentujemy „Przewodnik pacjenta. Świadczenia zdrowotne w powiecie nyskim,” opracowany i wydany przez Starostwo Powiatowe w Nysie, który zawiera potrzebne dane, adresy i numery telefonów placówek medycznych w naszym powiecie.

Zawarte są w nim informacje nt. stacjonarnych i całodobowych świadczeń zdrowotnych; szpitalnych oraz innych niż szpitalne, a także ambulatoryjnej opiece zdrowotnej. Ponadto w przewodniku zostały zawarte dane kontaktowe lekarzy specjalistów, informacje o gabinetach prywatnych i tych z którymi NFZ podpisał umowy.

Co prawda przewodnik był opracowany w w 2012r, ale ciągle w części ogólnej jest aktualny (telefony, terminy lepiej sprawdzić).  

Loading...

(obraz można powiększyć, nawet na cały ekran - prawy górny róg)

  
Przewodnik pacjenta znajdziecie Państwo w załączeniu >>>
 
Przewodnik opracował Referat Zdrowia i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Nysie, został wydrukowany w ilości 2 tysięcy sztuk i będzie kolportowany na terenie powiatu nyskiego. Można go również pobrać ze strony internetowej bądź uzyskać w Starostwie Powiatowym w Nysie.
 
Rzecznik Prasowy Edyta Bednarska-Kolbiarz
Ostatnio zmieniany niedziela, 14 styczeń 2018 11:55

Zadanie publiczne „Teraz czas na nyskich seniorów” realizowane w 2022 r. przez Fundację Nasza Nysa
NOWE FIO stopka

Kliknij na głośnik, a odczytam tekst! Powered By GSpeech